Kadın Kolları Başkanından Erdoğan'a: Allah Çocuklarımın Ömründen Alsın Size Versin

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gerçekleştirdiği toplantıya katılan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, "Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin" diye konuştu. Erdoğan da "Haşa, Rabbim inşallah onları gayet iyi bir şekilde yetiştirmeyi sizlere, bizlere nasip etsin" yanıtını verdi.

Video için play'e tıklayın

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısında, Çorum AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis üyesi Meryem Demir, Erdoğan’a hitaben, “İnsan kendi ömründen vazgeçebilir ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” dedi.

Gazete Duvar'dan Elvan Yılmaz'ın haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum’da AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

AK PARTİLİ BAŞKAN, PANDEMİ KRİZİNİ FIRSATA ÇEVİRDİK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ile konuştuktan sonra, Aşgın’a hitaben, “Evet Belediye başkanım, siz ne yaptınız şeklinde sorduğu soruya, Aşgın’ Pandemiye aldıkları önlemleri anlatırken,” “Elhamdulillah bu süreç gerçekten bizim için Gönül Belediyeciliği anlamında bir fırsata dönüştü. Krizi fırsata dönüştürdük. Size genel anlamda yaptıklarınıza sayın cumhurbaşkanım genelde de işte 265 bin nüfuslu bir şehirde 720.900 e ulaştırdık maske dağıtımını. Yine kapatmak zorunda olan esnaflarımız vardı iş yerlerini mağlubunuz genelge gereği, onların tamamını istisnasız hepsine hediye çekileri taktik ettik ve hepsine ulaşmış olduk. Yine hemen hemen 65 yaş üstü ulaşamadığımız kimse kalmadı. Gönül belediyeciliği için bir fırsata dönüştürdük.“ ifadelerini kullandı.

Toplantıda, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’dan sonra söz alan Meryem Demir, Erdoğan’a “Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim: İnsan kendi ömründen vazgeçebilir ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Meryem Demir’in bu sözlerine “Haşa, Rabbim inşallah onları gayet iyi bir şekilde yetiştirmeyi sizlere, bizlere nasip etsin” karşılığını verdi.

23 Mayıs 2020 Çorum/ İskilip- Gündem --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Çaldıran Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Çaldıran hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.